Press "Enter" to skip to content

Найсексуальніші фотосесії Кетрін Хейгл

24 листопада актрисі Кетрін Хейгл виповнюється 35 років. Вона почала зніматися в кіно, будучи ще дитиною, і буквально постарішала на очах кіноманів. Тепер же вона зірка світового рівня, а ще — одна з самих ефектних і найсексуальніших актрис сучасності. Останнім оцінимо на прикладі її найзвабливіших фотосесій.

 

Фотосесія для Maxim

Кетрін почала зніматися в юні роки і дорослішала під пильним поглядом своїх шанувальників, перетворюючись в ефектну і сексуальну дівчину. Таку красу не могли не помітити редакції чоловічих видань, які стали запрошувати на свої сторінки. Актриса не відмовлялася. Вона прикрасила собою журнал Maxim, фотосесія для якого вийшла дуже привабливою, але досить скромною — Хейгл була скрізь одягнена.

 

Фотосесія для FHM, 2000

А ось для журналу FHM висхідна зірка не посоромилася повністю оголитися. Втім, всі стратегічно важливі місця закрила. Вийшов образ у дусі Лоліти — невинний і фатальний.

 

Фотосесія для FHM

Ще 4 роки Кетрін, вже перетворилася з юної дівчини в прекрасну молоду жінку, знову постала на сторінках FHM і знову не роздягалася. До речі, потім актриса перестала оголюватися для журналів. Але її жіночну фігуру і без цього ідеально підкреслили купальники, нижня білизна і парео.

 

Фотосесія Джека Гая

Чергову партію купальників Кетрін продемонструвала для фотографа Джека Гая. Зйомка досить проста: вона пройшла в інтер’єрах особняка і в чистій воді басейну. Головним акцентом на фото стала сама актриса і її справжня жіноча краса.

 

Фотосесія для InStyle

Хто сказав, що зйомка для модного глянцю не може бути сексуальною? Доказ тому — фотосесія Кетрін. Стилісти журналу одягнули актрису в дизайнерські наряди — топ-корсети, що відкривають плечі, міні-шорти і спідниці з високими розрізами, підкреслюють стрункі ноги. Хіба це не сексуально?

 

Фотосесія для GQ

І знову чоловічий журнал. Але цього разу ніякого нижньої білизни. Кетрін одягнена (і неважливо, що в міні-сукні з глибоким декольте). Вона заклично грає в шахи, обіймає старовинні вази і сидить на пуфику, поглядом явно вимагаючи компанію в чоловічому обличчі. Але з компанії поряд з такою дамою видається хіба що Джеймс Бонд.

 

Фотосесія для Elle

Актриса вміє бути спокусливою і в вечірніх вбраннях. Журнал Elle продемонстрував саме таку Хейгл. Вона приміряла хвилясті довгі сукні з сексуальними (але зовсім не великими) вирізами. Наряди доповнили великі прикраси, а короткі волосся були недбало скуйовджене — вийшло елегантно і чуттєво.

Текст російською мовою.