Press "Enter" to skip to content

Меріл Стріп покликали в жіночу версію «Нестримних»

Меріл Стріп

Меріл Стріп

Меріл Стріп запропонували роль в бойовику «Нестримні красуні» («Expendabelles»). Про це пише агентство Cіньхуа з посиланням на інтерв’ю, яке продюсер фільму Аві Лернер дав болгарському виданню Standart.

Іншими претендентками на роль у «Нестримних красунях» є Мілла Йовович і Кемерон Діаз. Передбачається, що зйомки картини проходитимуть саме в Болгарії. Режисер проекту поки що не знайдений. Інформації про те, коли стрічка може вийти в прокат, поки немає.

Картина «Нестримні красуні» повинна стати свого роду жіночу версію «Нестримних» («The Expendables») — тобто бойовиком з участю великої кількості зірок, і раніше знімалися в екшн-фільмах. У фільмографії Стріп, зокрема, є екшн-трилер 1994 року «Дика річка» (The River Wild»). Йовович знімалася в стрічках серії «Обитель зла» («Resident Evil»), Діаз — в «Ангелах Чарлі».

Зйомки третьої серії «Нестримних», в якій зайняті Сильвестр Сталоне, Джейсон Стетхем, Антоніо Бандерас, Мел Гібсон, Дольф Лундгрен, Харрісон Форд і Арнольд Шварценеггер, також проходили в Болгарії. Прем’єра фільму запланована на серпень 2014 року.

В даний час у розробці знаходиться ще одна жіноча версія «Нестримних». Хоча цей фільм був анонсований раніше (ще в серпні 2012-го), у нього досі немає офіційної назви. В картині знімуться Джина Карано («Нокаут», «Форсаж 6») і Лінда Хемілтон («Термінатор», «Термінатор 2»).

Останнім випущеним у прокат фільмом за участю Меріл Стріп на сьогоднішній день є комедійна драма «Весняні надії» («Hope Springs»). Картину, в якій також знялися Томмі Лі Джонс і Стів Карелл, випустили на екрани у серпні (у РФ — в грудні 2012 року. За роль у цьому фільмі Стрип висувалася на «Золотий глобус», але нагороди не удостоїлася.

Джерело: http://fi-x.ru/