Press "Enter" to skip to content

Як інтер’єрно розширити кімнату

Для розширення кімнати можна використовувати і глянсові підлоги, ніби наливних з перламутром. Якщо кімната дуже мала, то візуально її збільшать дзеркала, став для неї рятівним елементом. І це при їх безпосередньому призначенні: множина відображати і заломлювати світло в кімнаті. У невеликих за розмірами передпокоїв або віталень меблі повинні бути розставлені виключно уздовж стін, при розташуванні окремих її елементів в центрі кімнати, ми одержимо ефект, зворотний бажаному. Фахівці рекомендують вибирати меблі з прозорими вставками, а, крім того, розташовуючи меблі по кутах, можна добитися дуже цікавого дизайнерського рішення в інтер’єрі кімнати. Меблі повинні бути приземисті, а завіски в такій кімнаті прозорими і легкими, майже невагомими.  Стиль Прованс, що створений в нашому інтер’єрі має на увазі використання спокійний тонів, тому м’які меблі і безліч подушок відмінний варіант для такого інтер’єру. Також важливо, як вже мовилося, використовувати меблі-трансформери, які нічим не гірші від простих канап, а навіть кращі.

Досить спірним моментом є використання крупних елементів декору в малих приміщеннях. З одного боку, крупні деталі інтер’єру, розташовані уздовж стін, як би розсовують реальні межі кімнати, додаючи особливий монументальні вигляд. У теж час досить крупні деталі в інтер’єрі здатні зорово розділити кімнату на декілька частин або зон. Останнім часом досить часто використовують фотошпалери, що створюють враження, що знаходишся біля вікна. Все відносно крупні елементи інтер’єру з лінійною перспективою здатні у багато разів візуально розширити межі приміщення.

На закінчення, підсумуємо. Інтер’єр будь-якого простору повинен бути динамічним, а не нудним. Утілюйте задуману ідею в реальному інтер’єрі з мінімальними відхиленнями від плану. Звертайте увагу на деталі. Креативний підхід і індивідуальність в організації дизайну інтер’єру вашої квартири гарантують захоплення і захоплення гостей і близьких людей.