Press "Enter" to skip to content

Вітальня ф’южн

Найчастіше вітальня – найбільша кімната в будинку. У ній зустрічають друзів, відзначають сімейні свята, збираються для дозвілля у вихідні дні. У якійсь мірі ця кімната є «обличчям» квартири, і абсолютно зрозуміло бажання господарів зробити її зручною і стильною.

Якщо вікна кімнати виходять на північ, то для оформлення кімнати краще використовувати кольори теплих відтінків – рожевий, червоний, оранжевий, жовтий. При яскравому штучному освітленні, затишну обстановку забезпечать холодні тони – синій, блакитний, фіолетовий, зелений. Але тут важливо не перестаратися, тому що дуже глибокі кольори можуть викликати психологічний дискомфорт. Виграшним варіантом може бути оформлення житлового простору в бежевих тонах або будь-яких світлих відтінках. Яскравість і виразність забезпечується за рахунок аксесуарів. В результаті, якщо у господарів виникає бажання змінити стиль оформлення, можна уникнути зайвих витрат на фундаментальну переробку кімнати.

Наш дизайн проект вітальні не має великих завдань, рішення яких повинне поліпшити ергономіку простору,  він швидше націлений на створення затишку, комфорту і розслаблюючої обстановки у вітальні, відповідній для відпочинку.

Легенею і досить цікавим стилем дизайну інтер’єру буде стиль ф’южн, який суміщає в собі декілька стилів і гармонійно поєднує різні елементи декору. У нашому проекті такий хід дозволяє створити сучасну обстановку, утілюючи в інтер’єрі і класику і етніку. Трохи грубуваті матеріали, з яскравою фактурою контрастують на тлі ліпнини каміна і вигинів торшера. За рахунок цього інтер’єр не нудний, навіть за наявності світлих меблів і стін.

Світлі охристі відтінки, ближче до бежевого, допоможуть значно збільшити простір вітальні, візуально розширити, і зробити її легкою. На такому нейтральному фоні дуже добре виглядатимуть яскраві акценти нашого інтер’єру, великий журнальний столик в чорно – білу смужку і світлодіодні панелі з малюнком квітучої сакури. Сполучаючи, здавалося б, неможливі стилі, етику країн Африки і Японії, ми все ж таки за допомогою таких гармонійних колірних рішень змогли створити сучасний інтер’єр.