Press "Enter" to skip to content

Меблі у вітальні стилю ф’южн

Меблі у вітальні стилю ф’южн можуть бути різна, і зовсім не відповідна на перший погляд до таких стилів, але саме цей контраст дозволить згармонувати дисбаланс в колірному рішенні, яскравих чорно – білих смуг і нейтральних бежевих. М’яка кушетка у каміна дозволить створити домашню обстановку, а ось зона для сидіння буде представлена двома невеликими диванами, просто форми. Знімні чохли на м’яких меблях дуже зручні в побуті, і навіть світла тканина не затьмарить життя господині. Щільна тканина легко стирається і має водовідштовхувальне покриття, що дозволить довше збережуть чистоту. Також в інтер’єр вітальні можна поставити ще одне крісло, м’яке і зручне, зовсім іншого стилю.

Більше про меблі читайте на сайті meblidom.net.

Важливим елементом кожного приміщення, будь то ванна або спальна кімната, буде освітлення. Основне, стельове освітлення дозволить завжди, особливо вечірня пори підтримувати оптимальне світло в інтер’єрі. Встановлені по всьому периметру невеликі лампи дозволять м’яко освітити всю кімнату, не створюючи темних кутів і плям. Невелика підвісна стеля з вбудованими лампами також освітлює кімнату і виділяє цент вітальні, з тумбою чорно-білого кольору. Світло – відмінний помічник при візуальному діленні кімнати на ділянки. Різні світильники дозволять зробити територію кімнати більш менш освітленої, створюючи романтичну або, навпаки, що бадьорить обстановку в потрібній частині приміщення. Тому світлодіодна панель у диванів і торшер у кушетки відмінно справляться для освячення і виділення потрібної частини кімнати.

 

Але навіть освітлення і підібрані кольори, і відтінки не зможуть повністю утілити необхідний нам образ. Текстиль додає м’якості, фактури в інтер’єр, тому вибір його такий важливий. Для драпіровок вікон можна використовувати легкі штори і тюль, для оббивки меблів, або для чохлів краще віддати перевагу практичним сучасним матеріалом, що не брудняться і не мнуться.