Press "Enter" to skip to content

Класична вітальня

Відомо, що класичний стиль сьогодні достатньо актуальний як в оформленні приміщень суспільного призначення, так і в оформленні квартир і приватних будинків.

Необхідно відзначити, що класицизм в дизайні інтер’єру, перш за все, передбачає спокій, витонченість, романтичність, якусь урочистість, а також наявність правильних форм у створенні меблів, величезна кількість освітлювальних приладів і дорогих аксесуарів.

У даному стилі для освітлення, як правило, використовують люстри з кришталю або дорого стекла. Що стосується меблів, то в класичному інтер’єрі вона виконується виключно з натуральних матеріалів: шовку, деревини, каменя, металу і багато іншого. Крім усього іншого, необхідно відзначити, що класичні меблі, виконані з натурального дерева, з часом стають безцінними, кращими і, відповідно, дорожчими. Меблі, виконані з дерева, як правило, поєднують в собі прямі і зігнуті лінії.

Обстановка інтер’єру, оформленого в класичному стилі, передбачає величезну кількість дзеркал, які зорово розширюють стіни, додаючи приміщенню особливий блиск і легкість. Кожний з присутніх аксесуарів тут повинен мати свою пару. У нашому інтер’єрі ми використовуємо декоративні елементи, що доповнюватимуть дзеркало. У такому «світлі» дзеркала виглядатимуть не просто і нудно, а вже витончено і стильний.
Відзначимо, що пари предметів в інтер’єрі класичного стилю розташовуються строго в збалансованій симетрії, а всі меблі в межах кімнати повинні розташовуватися по строгих лініях.

У такому інтер’єрі достатньо доречно виглядають легкі стільці з плетеними спинками. Крісла і канапе можуть бути оббиті тканинами з квітковим орнаментом. Також тут можна розмістити комоди, доладні столи, буфети, секретери.