Press "Enter" to skip to content

Вихідні дні найнебезпечніші для тих, що худнуть

Об'їданняВихідні дні стають справжнім жахом для людей, які мріють схуднути. Як встановили дослідники, в суботи і неділі ми споживаємо половину тих калорій, які до цього з’їдаємо за 5 днів.

83% дієтерів дозволяють себе «розслаблятися» по вихідних, як показало опитування, проведеней дієтичною фірмою Forza Supplements з Великобританії. З’ясувалося, що у суботу і неділю кількість поглинених калорій зростає до 10 000, що становить половину їх загального об’єму в будні. Такій різкій надбавці сприяє звичка їсти перед телевізором, вживання алкоголю і різні «сімейні обіди», що привоздить до зриву дієти.

Така «розкладаюча» дія вікендів пояснюється ще і тим, що для 73% опитаних це дні, в які найбільше хочеться покінчити з рутиною. 70% беруть їжу на виніся (найбільшою популярністю користується піца), величезна кількість людей перекушує між основними прийомами страв, нарешті, майже всі у вихідні вживають більше алкогольних напоїв, ніж у будні.

Більшості людей саме необхідність щодня відправлятися на роботу, тобто та сама рутина, і дозволяє строго дотримуватися дієти. Дуже багато хто при цьому вважає, що мають право давати собі поблажку у вихідні, мимоволі стаючи послідовниками дієти 5:2. Але експерти у сфері здорового харчування вважають, що такий режим не має ніякого сенсу, тому що він не приведе до бажаних результатів, а значить, йдеться про зрив дієти.

Тому ніяких вихідних при справжній дієті бути не повинно. От чому дуже важливо підібрати собі ощадний раціон, адже для справжнього успіху людина повинна дотримуватися вибраної дієти все своє життя, як вважають експерти.