Press "Enter" to skip to content

Вимоги до зубної щітки

Дівчина чистить зубиПравильно підібрана щітка – це ще не все. Дуже важливо вчасно замінювати їх, адже, за результатами клінічних досліджень, нова щітка здатна видалити на 30% більше зубного нальоту, ніж щітка, якою користуються три місяці. Отже регулярна заміна абсолютно необхідна, причому до того, як щітка стане зовсім “лисою” чи “пухнастою”.

До речі, лише компанія Oral-B випускає унікальні щітки, моделі яких мають спеціальні блакитні щетинки Indicator, які з часом втрачають свій колір. Тільки-но вони знебарвляться до половини – час міняти щітку.

На ринку України давно з’явилися електричні зубні щітки. Наразі вони не надто популярні, адже у споживачів ще немає довіри до цієї новинки, та й ціна суттєво відрізняється від вартості звичайних зубних щіток.

Проте обласний дитячий позаштатний стоматолог Ольга Кубриш пояснила “Газеті”, що насправді електричні зубні щітки таки кращі від звичайних.

– Річ у тім, що вони мають різні режими обертів і різні насадки, тому можна сказати, що підходять усім. Ними також можна робити масаж для чутливих ясен, вони краще чистять зуби. Особливо рекомендую користуватися електричними щітками дітям. Інше питання – вартість. Не всі можуть придбати такі щітки, адже ціна коливається від 50 до 200 гривень. Не хочу, щоб це виглядало як реклама, проте якщо вже вибирати електричну зубну щітку, то з власного досвіду скажу: щітки Oral-B дещо кращі від інших, – зазначила пані Кубриш.