Press "Enter" to skip to content

Товсті оптимісти

Товста і худа жінкиЩо повнішою є людина, то існує менша ймовірність, що вона впаде в депресію чи накладе на себе руки, стверджують британські вчені.

Про їхнє відкриття повідомляє сайт womendaily.net.

Науковці в Брістолі з’ясували, що товсті люди веселіші, ніж худі. Авторів дослідження зацікавило питання: чи покінчують товстуни життя самогубством? Чи схильні вони до депресії та тривоги? Під час досліджень вони знайшли відповідь, яка була негативною. Зайва вага не просто знижує ризик депресії, вона знижує його пропорційно, встановили вчені.

Що товстішою є людина, то менша можливість того, що вона накладете на себе руки. Звичайно, небезпечне для життя ожиріння можна назвати витонченою формою самогубства, іронізує видання.

Лікарі висловили припущення, що худі люди доводять себе до депресії зусиллями з підтримки фігури. Це схоже на правду, проте чимало товстунів, які дотримуються дієти, докладають таких самих зусиль, зазнають невдач, однак при цьому не втрачають бадьорого настрою.

За відсутності пояснень ученим доводиться говорити про “комфортний режим харчування”. Це зовсім не “панічне накопичення” чи “надмірна пристрасть”. Ви просто одержуєте задоволення від їжі, пояснюють дослідники. Як сказала ведуча програми “Товста акторка” Кірсті Еллі, “ніщо не зрівняється з любов’ю до того, що вийшло з духовки”.

Крива “повнота-достаток” дивує тому, що товстунам нелегко ведеться в суспільстві. Цьогоріч з’ясували, що їм складніше знайти роботу, а лікарі ламають голову, що зробити, щоб не доводилося заміняти їм суглоби.