Press "Enter" to skip to content

Протєїнові коктейлі Гербалайф – збалансоване харчування

Відома компанія Herbalife давно проводить унікальну продукцію для здорового способу життя, в основі якого – рослинні інгредієнти з корисними властивостями. Зокрема, досить популярний серед споживачів – протєїновий коктейль Гербалайф.

Стресові ситуації і погана екологія, а також неправильне харчування є причиною порушення нормальної роботи організму. І біоактивні добавки Гербалайф допоможуть справитися з подібним негативом, також позбавлять від зайвої ваги, відновлять роботу внутрішніх органів. Різні клінічні випробування показують ефективність продукції Гербалайф.

Протєїнові коктейлі від Гербалайф призначені для всіх тих, хто прагне безпечно, ефективно відкоригувати свою фігуру. До складу корисного напою входять і легко засвоювані білки високої якості, і вуглеводи, і вітаміни з мінералами, і харчова клітковина з екстрактам трав. Концепція підтримки, відновлення здоров’я (зокрема, щодо схуднення) від Гербалайф – це досить прогресивний сучасний метод. Успіх полягає в пониженні калорійності, разом з тим, організм щодня забезпечується достатньою кількістю білка, інших поживних речовин.

У порції протєїнового коктейлю міститься всього 92 калорії (або 217, ялині приготований на знежиреному молоці). Якщо замінити дві їду за день живильним і легким одночасно коктейлем Гербалайф, легко вдасться досягти бажаних результатів. Протєїновий (білковий) коктейль є чудовим способом збалансувати раціон, понизити вагу, підтримати власний організм у формі, хорошому самопочутті. Коктейль від Гербалайф – збалансований замінник повсякденної їжі, де ретельно підібрані пропорції цінного білка, клітковини, а також корисних вуглеводів і ключових вітамінів з мінералами, що дозволяє контролювати вагу, правильно харчуючись.

Універсальність протєїнового коктейлю Гербалайф допоможе всім, хто хоче збалансовано харчуватися, розпрощатися із зайвими кілограмами, а активним любителям спорту – додасть сил для тренувань. Вживання згаданих коктейлів дозволяє як понизити вагу, так і зберегти його, і навіть набрати, у формі м’язової маси. Спортсменам, наприклад, sportbest.info рекомендує випивати коктейль за дві години до тренування. Тоді відбудеться максимальне живлення м’язів за 30-45 хвилин. А після тренувань добавку потрібно приймати для відновлення м’язів.