Press "Enter" to skip to content

Енергетика плоду

Дивно, але енергетика є вже у плоду з ранніх термінів розвитку. Про це знали в Древньому Китаї. Даоси вважали, що яйцеклітина і сперматозоїд, володіючи необмеженим потенціалом енергії, здатні на створення дива природи – нового життя. Сперма і яйцеклітина являють собою конденсовану сутність Вселенської Сили і Сили Землі.

У момент союзу об’єднуються Інь і Ян енергії жінка і чоловіки. Це залучає зовнішні сили. Ембріон заряджається енергією Космосу, Землі і батьківської Любові. Завдяки цьому він розвивається!

Дитина в утробі отримує харчування через пуповину. За пупком розташований центр збереження успадкованої енергії. Вся енергія переміщається по Мікрокосмічною Орбітою і розподіляється по органах.

Читайте також: Фильтр-пакеты для чая: удобно, экономно, быстро

Даоси вважали, що тіло плода («ненародженого»,-шен) є ідеальним або істинним станом людини. Саме до нього прагнули даоські ченці в медитаціях. Тому на схемі внутрішню алхімічну практику даоси зображували у тілі плода у-шен. Вздовж спини проходить Ду-май. Свій початок він бере в головному мозку, який вінчають, наче палаци, Дев’ять Гір (енергетичні центри мозку). Їх вершини діють як воронки, через які можна накопичувати енергію Космосу.

Для правильного розвитку малюка дуже важливо, щоб матуся завжди перебувала у стані внутрішньої гармонії. Досягти його допоможуть медитації. Сучасна людина далекий від природи, від природних циклів життя, які добре були відомі даосам. Наша нервова система відчуває постійні стреси і перевантаження. Організм потребує таких відчуттях, як спокій, безтурботність, радість і повноту буття. Медитація є простим і доступним способом розслабитися.

Стан глибокого релакса дозволить вагітної підвищити настрій, прийняти новий стан, налаштуватися на спілкування з дитиною, відчути радість життя. Жінці, що готується стати матір’ю, дуже важливо знайти мир і гармонію всередині себе. Для цього потрібно уважно ставитися до свого внутрішнього стану, усвідомлювати і приймати відбуваються в ньому зміни.