Press "Enter" to skip to content

Два дні на тиждень допоможуть схуднути

СхудненняЯк відомо, найкращим способом стати стункішою є зменшення калорійності і обсягів їжі. Проте, багато хто скаржиться на те, що їм дуже складно весь час сидіти на дієті. Фахівці знайшли вихід з цієї ситуації. Виявляється, для того, щоб зайві кілограми пішли, досить стежити за своїм харчуванням два дні на тиждень.

У своєму експерименті учені розділили жінок на три групи: у першій добровольці дотримувалися середземноморської дієти в 1500 калорій в день, в другій харчувалися як завжди, за винятком двох днів на тиждень, коли не можна було їсти вуглеводи і споживати більше 650 калорій; третя група також в ці два дні не їла вуглеводів, проте в калоріях обмежена не була.

По темі: Средиземноморская диета в списке ЮНЕСКО

В результаті представниці другої і третьої груп схуднули в середньому на 4 кілограми. Учасниці «дієтичної» групи скинули тільки 2,5 кілограма.

За словами учених, відмова від вуглеводної їжі двічі на тиждень дається жінкам простіше, ніж постійна необхідність обмежувати себе в їжі, — тому вони худнуть більше. Більше того, у них поліпшуються показники гормонів інсуліну і лептіну, які фахівці пов’язують з розвитком раку грудей.

Якщо двічі на тиждень уникати таких продуктів, як хліб, макарони, картопля і т.д., — підтримувати свою фігуру стрункою стане набагато простіше, переконані експерти. Замість них краще включати в раціон продукти, багаті білком і корисними жирами — горіхи, гриби, помідори, баклажани, цвітну капусту, брокколі і зелень.

Більше на тему дієтичного харчування тут.