Press "Enter" to skip to content

Дорогу здоровому харчуванню!

Дієта PolymealНОВА дієта Polymeal (замість Polypіll) здатна знижувати ризик серцево-судинних захворювань більш ніж на 75%, повідомляє у черговому випуску Brіtіsh Medіcal Journal.

Це здорова та безпечна альтернатива Polypіll. Про Polypіll йшлося в одному з випусків BMJ. Ця “супер-таблетка”, на думку авторів – докторів Лондонського університету (Великобританія), мала запобігати більшості випадків інфаркту й інсульту, якби її вживали всі особи, старші 55 років, і всі хворі із серцево-судинною патологією. Лікарі з Медичного центру роттердамського університету (Нідерланди) запропонували більш дешеву та безпечну заміну – дієту Polymeal, у котру входить шоколад, вино, риба, горіхи, часник, фрукти й овочі. При складанні дієти автори орієнтувалися на користь кожного її інгредієнта, визначену під час досліджень Framіngham Heart Study і Framіngham Offsprіng Study.

Дієта Polymeal, яка знижує серцево-судинний ризик на 76%, передбачає споживання риби (114 г на добу) чотири рази на тиждень, а також 150 мл вина, 100 г темного шоколаду, 400 г фруктів і овочів, 2,7 г свіжого часнику, 68 г мигдальних горіхів щодня. Таке харчування повинне збільшити тривалість життя в
50-річних чоловіків на шість років і шість місяців, час життя без серцево-судинних захворювань – на дев’ять і віддалити розвиток серцево-судинних патологій на два роки та чотири місяці. У жінок ці показники досягають 4,8; 8,1 і 3,3 року відповідно.

Джерело: http://newsmedics.info/