Press "Enter" to skip to content

Даоські секрети зачаття і виношування

До теперішнього часу проблема безпліддя і невиношування не втрачає своєї актуальності. Однак причину цих станів не завжди можна пояснити медичними аспектами. Сьогодні все частіше говорять про психологічних факторів, що перешкоджають реалізації головного жіночого призначення. У той же час, ще кілька тисячоліть тому в Стародавньому Китаю були відомі рецепти зачаття і виношування вагітності, засновані на знаннях природи, розумінні енергетики людини, умінні користуватися джерелами внутрішньої та зовнішньої сили. Пропоную ознайомитися з цими старовинними секретами.

Філософія Дао

Вчення про енергії бере свої витоки в стародавньому Китаї. Автором давньокитайського класичного трактату про даосизмі (інша назва «Дао де цзин») є філософ Лао Цзи. Це трактат він створив у кінці 4 — на початку 3 ст. до н. е. У давньокитайській філософії Дао «означає» Шлях людини. Це дорога світу в цілому й кожної речі окремо, наповнена космічною гармонією і енергією, не має ні початку, ні кінця. Вона веде до розкриття розуму і усвідомлення Істини.

У даосизмі початком всіх початків, першоосновою творіння, Витоком буття є Велика Порожнеча – Уцзи («абсолютне ніщо»). Згідно даоської філософії першими з Уцзи почали виникати потоки Інь і Ян (жіночого і чоловічого начал) – два полюси однієї сили, дві невіддільні один від одного протилежності, присутні в будь-якому процесі, явищі. Об’єднавшись, вони дали початок третьої сили — Ци.

У даоської філософії Ци має безліч значень: «енергія», «повітря», «дихання», «вітер», «життєве дихання», «сутність життя» та ін. Ци можна інтерпретувати як «енергія або рух Всесвіту». Злиття Інь, Ян і Ци називається Тайцзи, або Вищою Гармонією.