Press "Enter" to skip to content

Даоське зачаття

Згідно з даоськими традиціями життя людини і його тіло управляються силою наміру: якщо спрямовувати свою думку в якусь частину тіла або зовнішнього світу, то вона обов’язково буде змінюватися. На цих знаннях базується напрям «Сімейний Цигун». В стародавньому Китаї були впевнені, що для правильного зачаття чоловікові і жінці потрібно обов’язкове освоєння вправ і енергетичних практик Цигун, які дозволяють в момент інтимної близькості контролювати дихання і управляти потоком відчуттів не тільки у своєму тілі, але і в тілі партнера.

Одним з основних постулатів сексуальних практик, є навчання чоловіка утримуватися насіння і використовувати його силу для усвідомленого зачаття. Такі практики просто незамінні в міському середовищі, вони допомагають людині повернути загублений колись зв’язок з природою і світом в цілому.

У підготовку до зачаття необхідно включати і жіночі практики, в основі яких лежить використання сексуальної енергії цзин. Це універсальний вид енергії. Вона може бути перетворена для виконання практично будь-яких функцій в організмі: і для підтримки здоров’я, і для духовного розвитку.

Переміщення жіночої сексуальної енергії по основному енергетичному каналу (Мікрокосмічній Орбіті) з подальшою її «упаковкою» у внутрішні органи є наріжним каменем жіночих даоських сексуальних практик, які до недавнього часу трималися під найсуворішим секретом.

Вдосконалення жіночої сексуальної енергії допоможе вам відкрити шлях до здоров’я і усвідомленого материнства, так як дасть вам невичерпний потенціал внутрішніх сил і гармонії.

Якщо ви практикуєте даоське зачаття, вас і вашого партнера чекає маса приємних сюрпризів. Під час парування, обмінюючись зі своїм коханим сексуальною енергією, ви можете поринути в незабутні переживання завдяки циркуляції п’янкої «збудженої» цзін по енергетичних каналах тіла, наповнює ваші органи життєвою силою.

При обміні енергією Інь і Ян відбувається єднання не тільки фізичних, але і енергетичних тел. Під час обміну пара відчуває відкриття специфічних енергетичних центрів і каналів. При цьому вивільняється величезна кількість енергії, яка, виливаючись у кожну клітинку тел закоханих, викликає справжній трепет і об’єднання їх Душ.

Саме в цей момент у Всесвіті складається сприятлива ситуація для здорового зачаття вашого малюка! Всі сили зовнішнього світу будуть сприяти настанню вагітності!

Практика «Даоське зачаття» дозволить звести сексуальні відносини на високий енергетичний і емоційний рівень, зберігати їх довгі роки, відчувати внутрішню гармонію, розвивати духовність, примножувати здоров’я і отримати довголіття, як сексуальне, так і фізичне.

Займаючись енергетичними практиками Цигун, ви можете не просто відчувати, що настав сприятливий час для зачаття, а точно знати, що потрібно зробити, щоб опинитися в такому часі, пише інтернет-видання КуПол.

Даоський підхід є основою для здорового зачаття дітей, розвитку та постійного вдосконалення внутрішньої гармонії і підтримки необхідного рівня здорової сексуальності незалежно від віку. Здорові діти народжуються лише у здоровому середовищі, що в сучасному міському устрій можливо, якщо ви займаєтеся духовними практиками.