Press "Enter" to skip to content

Танцювальна група з Архангельська перемогла у міжнародному фестивалі «Inclusive dance»

dance
Інклюзивна танцювальна група «Простір» Архангельського опорно-експериментального реабілітаційного центру стала переможцем ІІ міжнародного благодійного фестивалю «Inclusive dance».

Ідейними натхненниками групи стали фахівці центру Юлія Морєва і Ольга Аксьонова.

Архангелогородці стали кращими з п’ятдесяти колективів з 19 регіонів Росії і зарубіжжя, які виступали в 17 номінаціях, повідомляє прес-служба уряду Архангельської області.

Сіверяни візьмуть участь у гала-концерті, який пройде в листопаді у Москві, пише moole.ru,  і змагатимуться за гран-прі фестивалю.

Крім основного журі заявки також оцінювали шість незалежних експертів — фахівців з різних танцювальних напрямків: бальний танець, народний танець, хастл, балет, акробатичний танець та ін

Конкурс відбувся у 17 номінаціях. Було визначено переможців у 10 номінаціях конкурсу — колективи або пари, чиї танцювальні номери набрали найвищий рейтинговий бал і зайняли перші місця.

Гала-концерт фестивалю розпочнеться 22 листопада о 18 годині у Міжнародному молодіжному центрі «Планета КВН».

Група «Простір» з Архангельська перемогла в номінації «Бальний танець — інклюзивний колектив — молодь та дорослі (19 — 35 років)», йдеться на сайті фестивалю.