Press "Enter" to skip to content

Які груди любить чоловік?

bolshaya-grudЗгідно з даними соціологічних досліджень, сучасні представники сильної статі не люблять штучно збільшені груди. Опитування проводилося з участю 1600 британців, які повідомили, що виступають проти оперативного втручання в те, що є у дами від природи. Чоловіки вибирають жінок, які виглядають природно, і не люблять тих красунь, які є власницями великих силіконових грудей.

Добровольцям на момент проведення опитування було від 18 до 34 років, і майже 85% респондентів повідомили, що не бачать нічого привабливого в силіконових грудяхі терпіти не можуть пластичну хірургію. Решта чоловіки, які взяли участь в опитуванні, повідомили, що не можуть визначити, чи проходила жінка операцію по збільшенню грудей чи ні, пише sibincom.com. Отримані результати говорять про те, що жінкам слід витрачати гроші на нові наряди і туфлі, а не спускати кошти на проведення операцій із збільшення грудей.

Секс з дівчатами із гарними грудьми — порновідео

Якщо ж дівчина все одно незадоволена своїм бюстом і мріє про силіконових грудей, то варто згадати і негативні наслідки такого хірургічного втручання. До числа наслідків можна віднести:

— капсулярну контрактуру;

— зміщення імпланта;

— розрив і протікання імпланта;

— занесення інфекції;

— оніміння сосків.

Джерело