Press "Enter" to skip to content

Встановлено, який секс дійсно корисний здоров’ю

Англійські біохіміки прийшли до висновку про те, що короткий статевий акт може виявитися шкідливим і навіть негативно позначатися на стані здоров’я людини. Секс здатний нейтралізувати дію вільних радикалів, але для цього їм слід займатися досить довго, вважають фахівці.

Висновки вчених щодо тривалості сексу опублікував Wangzhan. Ці дані можуть похитнути усталене уявлення про вкрай корисному ефекті статевого акту для здоров’я і самопочуття. Дослідниками були проведені експерименти, які показали, що свій позитивний вплив на організм секс починає надавати лише на 31-й хвилині від моменту початку.

За словами авторів роботи, вже з першої хвилини занять любов’ю в тілі людини починають накопичуватися специфічні гормони, які здатні захищати організм від окисного процесу, що викликає клітинні порушення, розвиток хвороб і старіння. Однак лише на 30-40-й хвилині любовної гри таких гормонів-захисників виявляється достатньо, щоб нейтралізувати небезпечну окислення.

Окислювальний процес в тканинах і органах вчені пов’язують із синтезом вільних радикалів – білкових сполук, здатних захоплювати молекули кисню. «Вони накопичуються в організмі і пожирають внутрішньоклітинний кисень, тим самим запускаючи цілий каскад хімічних реакцій, що завдають шкоди організму. Результат – виникнення різних недуг, від виразки шлунка до імпотенції і старіння клітин», — розповіли фахівці на сторінках видання.

Саме з цими вільними радикалами і вступають в боротьбу гормони, активізація під час сексу. Але «вирішальний удар по вільним радикалам здатний наступити тільки починаючи з 30 хвилини любовного акту», заявили вчені.