Press "Enter" to skip to content

Що якщо він мріє про секс утрьох

sevtrЯкщо дівчина не погоджується на секс утрьох, то у неї на це є причини. Однак є й такі дівчата, які не проти поділити чоловіка з кимось ще. Але правда у кожного своя, і судити про те, добре або погано займатися сексом втрьох, не варто. Якщо ж колись кохана людина запропонує спробувати урізноманітнити секс і запросити в ліжко ще одну дівчину, давати відповідь відразу не потрібно. Слід добре все обдумати і лише потім давати згоду або відмовляти.

Згідно зі статистикою, багато пар, які обожнюють займатися сексом утрьох, в кінцевому підсумку розпадаються. Жінки починають відчувати роздратування, а є і ті, хто по-справжньому ревнує.

Відповісти на пропозицію коханої людини зайнятися сексом втрьох відмовою слід в тому випадку, якщо виникають сумніви з приводу своєї реакції на те, як партнер пестить іншу жінку. Варто відмовлятися і тоді, коли чоловік примушує або наполягає, або ж відсутня довіра до партнера.

По темі: Підписала контракт — займайся сексом

Головною умовою згоди на секс утрьох є обопільна згода партнерів. Однак, перш ніж погоджуватися, слід обдумати пропозицію коханої людини протягом декількох днів. Також між партнерами повинна бути цілковита довіра.

Також читайте:


Секс з повією в автомобіліПовії Сочі допомагають — представниці найдавнішої професії

Як відомо професія повії з’явилася дуже давно, практично одночасно з професією злодіїв. Але мало хто з нас замислювалися про плюси даного ремесла, крім мільйона задоволених і щасливих чоловіків звичайно.

Читати більше