Press "Enter" to skip to content

Оргазм імітують 68% жінок і кожен третій чоловік

 68% жінок зізналися в тому, що імітують оргазм і точно також надходить третина чоловіків. Такі результати дослідження соціологів з Великобританії.

Всі ми чули історії про те, що жінки час від часу імітують оргазм, щоб пощадити почуття своїх партнерів. Однак шокуюче нове дослідження показало, що цим займаються не тільки 68% представниць прекрасної статі, але і майже третина чоловіків або 28%. Такі результати опитування, проведеного одним з провідних британських сайтів знайомств для одиноких людей.

Однією з головних причин імітації оргазму є бажання пощадити почуття партнера, коли секс триває занадто довго, а бажаний оргазм так і не приходить. Але інші причини дещо менше безкорисливі. 37% жінок стверджують, що імітують оргазм, тому що їм нудно. 22% чоловіків йдуть на це з-за алкогольного сп’яніння. Примітно, що кожен десятий чоловік імітував оргазм під час випадкового сексу з малознайомою жінкою, коли розумів, що зробив помилку, зважившись на зраду.

Логічно, що перебувають у тривалих відносинах партнери частіше імітують оргазм у порівнянні з тими, хто тільки почав свій роман. Опитування показало, що у жінки в 8 разів частіше імітують оргазм, а чоловіки в три рази частіше під час сексу з довгостроковими партнерами або подружжям.

54% жінок, регулярно імітують оргазм, чинять так, оскільки вважають, що правда заподіє їх партнерам набагато більшу моральну шкоду. 42% представниць прекрасної статі стверджують, що імітувати оргазм для них простіше простого, так як партнери ні про що не підозрюють. Серед чоловіків так вважають лише 12%.

Джерело: газета Поступ