Press "Enter" to skip to content

Манекени у вигляді вагітних школярок обурили венесуельців

vagshk
Продавці одягу в торговому центрі Каракаса, столиці Венесуели, виставили на вітрину манекени у вигляді вагітних школярок, викликавши подив у перехожих повз громадян. Ідея полягає в тому, щоб привернути увагу до проблеми підліткової вагітності, рівень якої в Латинській Америці досить високий.

Як повідомляє eva.ru, всього таких манекенів три штуки. Судячи з опублікованих агентством фотографій, вони стоять на тлі напису «Знову в школу», а на їхніх спинах висять рюкзаки. На вітрині також знаходяться і фігури, що зображують школярів чоловічої статі, але вони виглядають досить стандартно.

«Я думаю, що це жахливо. Якщо б я була матір’ю, я б не хотіла, щоб моя дитина це бачив», — заявила журналістам 18-річна Келлі Ернандес (Kelly Hernandez). Її 20-річна подруга Орісельвія Торреальба (Auriselvia Torrealba) між тим зазначила, що не бачить у діях продавців нічого страшного. «Це ж правда. Ви постійно бачите вагітних дівчат на вулиці», — сказала вона.

Відповідальними за «вагітних школярок» є дві місцеві благодійні організації Fundana і Construyendo Futuros. Керівник останньої, Тальма Коен (Thalma Cohen), назвала реакцію людей на манекени «дивною» — хтось навіть «сердиться і скаржиться». «Ми хочемо, щоб люди говорили про це», — додала Коен.

Часткавагітних підлітків із загальної кількості вагітностей у Венесуелі перевищує 20%. Схожа ситуація серед країн Латинської Америки складається в Гаїті та Еквадорі.

У минулому році схожий випадок з манекенами стався у венесуельському місті Валенсія. Тільки там у жіночих фігур збільшили не животи, а груди та сідниці. Ноги, відповідно, подовжили, а сідниці звузили. Продавці не хотіли привертати уваги до якихось соціальних проблем, а просто намагалися таким чином збільшити продажі.