Press "Enter" to skip to content

Лікарі назвали невідповідні звички в інтимному житті

  На думку фахівців, деякі стереотипи заважають жінкам розслабитися і отримати задоволення в момент інтимної близькості. Партнери повинні бути чесними і відвертими один з одним: у сексі важливий баланс між власними інтересами та уподобаннями і повагою до іншого, вважають медики.

Зокрема, в своїх рекомендаціях щодо поліпшення якості інтимного життя, опублікованих в «Інформінг», фахівці наполягають на необхідності завжди говорити партнеру про те, що не влаштовує в сексі з ним.

«Не потрібно догоджати партнеру і терпіти неприємні відчуття — краще попросити його змінити позу і пом’якшити свої дії, щоб статевий акт почав приносити задоволення вам обом», — радять експерти.

Так само чесно і відкрито сексологи рекомендують говорити партнеру про менструацію. Фахівці вважають, що вигадування різних відмовок для відмови від сексу в критичні дні вносить недовіру відносини партнерів. «Це нормальне фізіологічне явище, про яке знають всі чоловіки, тому менструація — це не привід для сорому», — заявили медичні працівники.

Жінки нерідко переривають прелюдію заради виконання гігієнічних процедур. Думка експертів: це нерозумно!

За їх словами, на гігієнічні тонкощі начебто свіжості дихання або простроченої епіляції збуджений чоловік не зверне уваги, в той час як похід у ванну в момент прояву пристрасті може сильно зіпсувати сексуальний настрій.

Загалом турбота про свій зовнішній вигляд під час сексу тільки заважає отримувати насолоду від процесу, переконані лікарі. Сексологи стверджують, що коли чоловіка охоплює сексуальне бажання, він не бачить ніякого целюліту і не думає про жіночі недосконалості. Представницям слабкої статі важливо вміти любити себе і своє тіло — це підвищує якість інтимної близькості, уточнюють експерти.