Press "Enter" to skip to content

Хороший поцілунок замінить секс…

kak-pravilno-chelovatsja-vzasos3Сьогодні лінь «займатися цим», але партнерка може «запилити»? Цілком можливо, ситуацію врятує поцілунок. А заодно зміцнить здоров’я.

Цікаве дослідження було проведене німецькими вченими кілька років тому. Згідно з ним, для жінки поцілунки за своєю емоційною складовою порівнянні з сексом — задоволення від поцілунків відчуває 56% жінок і 44% чоловіків, однак під час сексу не цілується 9,7% жінок і 10,7% чоловіків.

— Для жінок поцілунки дуже важливі, тоді як чоловіки можуть спокійно прожити і без них, — підкреслила автор дослідження Інгелоре Ібберфельд, сексолог з Бремена…

Для жінок поцілунок дуже інтимний. Підтвердженням цього є хоча б те, що повії під час роботи всіляко уникають поцілунків, вважаючи їх занадто інтимними. Не дивно і те, що більше 60% опитаних дам вважають: вміння цілуватися говорить про те, що чоловік — хороший коханець. А значне число жінок і у всі впевнені: хороший поцілунок кращий від сексу! При цьому посилити відчуття від нього можуть, як пише Поступ плюс, бра, для спальні, які створюватимуть інтимну обстановку.

Хоча, ясна річ, з останнім твердженням більшість опитаних чоловіків так і не змогли погодитися. Але згоден ти з ним чи ні — не дуже важливо — це знання може стати в нагоді, коли займатися сексом сил немає (адже у чоловіків теж нерідко «голова болить»). Спробуйте після вечері не на дивані валятися, тупо втупившись в ящик, а витратити кілька хвилин на пристрасні поцілунки. Дивишся, до речі, і у самого голова пройде, а ні — так в ліжку вже приставати не буде — типу, задовольнив… Або, чому, наприклад ти не вдягнув термобілизну Ekip Sport.

Але, до речі сказати, в історії з поцілунками є і благотворний суто медичний аспект. Дослідження останніх років показують, що регулярні цілування корисні для здоров’я: пристрасний поцілунок не тільки знижує кров’яний тиск, але і вміст холестерину в крові, що суттєво зменшує ризик інфаркту. Крім цього, чистюлі всіх мастей повинні дізнатися шокуючу правду: бактерії, що передаються партнерами через слину під час поцілунків, сприяють виробленню антитіл, що стимулюють зміцнення імунної системи. І, нарешті, для тих, хто хоче завжди виглядати на всі 100 — встановлено, що поцілунок задіює 25 лицьових м’язів, які своїми скороченнями приносять користь всьому організму.