Press "Enter" to skip to content

Французький суд порахував можливим секс вчителя і 14-річної школярки з любові

Учителя математики у Франції засудили до умовного терміну за відносини з 14-річною школяркою. Про це у вівторок, 28 листопада, повідомляє The Telegraph.

Як зазначає видання, суд був досить поблажливий до нього після того, як в країні дозволили вступати в інтимні стосунки з 13-річного віку. При цьому прокурор вимагав для підсудного п’ять років в’язниці.

У лютому минулого року вчитель математики і його учениця стали спілкуватися в Instagram, в червні вони почали зустрічатися. За словами дівчини, вона і її педагог люблять один одного.

Однак вітчим школярки, дізнавшись вік її молодого чоловіка, привів його до поліцейської дільниці. В результаті вчителю заборонили працювати з підлітками, а також спілкуватися з коханою.

«Вона ще дитина, який вірить в любов з великої літери» Л «, як учитель він знав це і використовував для того, щоб спокусити мою дочку», — прокоментувала подію мати дівчинки.

Підсудний зізнався, що «наробив купу помилок». «Моєму вчинку немає виправдання (…) Але коли я був з нею, вона була всього лише моєю дівчиною, ні ученицею, ні 14-річним підлітком. Ми любили один одного і були дуже щасливі разом », — зізнався вчитель.

Адвокат сім’ї дівчини, яка набрала в статевий зв’язок з педагогом, наполягає на більш ретельному розгляді даної справи. На його думку, суд розцінив подію все лише «як просту історію кохання».

В середині листопада стало відомо, що у Франції почалася підготовка законопроекту, який встановить планку віку сексуального згоди на позначці в 13, а не 15 років, як було раніше. При цьому президент Еммануель Макрон закликає прирівняти інтимні стосунки з підлітком, які не досягли 15-річного віку, до зґвалтування.