Press "Enter" to skip to content

Упевнених в собі жінок дуже мало

Упевнена в собі жінкаНе мало, а дуже мало.

Я маю на увазі спокійну упевненість, без жодного знаку оклику, з крапкою в кінці. Яка не прагне здаватися іншою, ніж вона є: адже самовпевненість спокійно знає собі ціну і не топчеться, озираючись, на своєму п’єдесталі. Свободи жесту у жінки немає тому, що немає довіри до оточуючих. Найчастіше ми в глибині душі боїмося, що не сподобаємося «як є» і намагаємося себе покращити. Довіри до оточуючих мало тому, що немає довіри до самої себе: до своєї ходи, фігури, рухів. Нульова точка відліку — коли Ви задоволені своєю фактурою (ріст, вага, вік, стать, форма носа, грудей, колін і інше).

Точка, нижча від нуля — це незадоволеність і помилкова надія цю фактуру змінити. Чому помилкова? — та тому що якщо Ви, будучи незадоволеною повною блондинкою маленького росту, прокинетеся уранці в тілі високої худорлявої брюнетки, Ви будете незадоволені і цим. Біохімічна природа дана Вам не випадково: Ваша психіка, жестикуляція, темперамент відповідають Вашому фізичному образу. У російських жінок завжди актуальна проблема ваги. Схуднути складно. Але якщо призначити цю проблему першою, то інші благополучно засуватимуться в нікуди. І ви ніколи не знайдете свою індивідуальність.

По темі: Липосакция: развенчивая основные мифы

Худнути, на мій погляд, потрібно тільки якщо Ви маніакально на це налаштовані, і робити це швидко і назавжди. Але візьміть до уваги: Ваші тілесні недоліки видно оточучим тоді, коли вони видні Вам самим. Іншими словами, якщо Ви їх вважаєте такими. Пропоную змінити точку зору. Це не недоліки, а особливості. «Неправильна» форма ніг або носа, нестандартна вага або ріст — в жіночому просторовому образі немає протипоказань, окрім одного. Не можна одурювати. Всім, що на Вас росте — кілограмами, очима, волоссям, роками, зморшками — треба уміти користуватися адекватно до свого віку, статі, національності і індивідуальності. Я маю на увазі, що повна жінка повинна рухатися інакше, ніж худа; пані — інакше, ніж дівчина, і так далі, але на практиці цього не відбувається.

Чому?

Чому ми не реалізуємо себе у своєму віці, своїй фігурі і в своїй статі? Відповідь очевидна. Нам вони не подобаються. Нам не дуже подобається наша фігура; ми вважаємо не подарунком, а тягарем зганьблену сучасністю жіночність; і вже категорично ми не згодні з нашим віком, якщо він більше двадцяти п’яти. Йдемо далі. А чому нам все це не подобається? Тут я з прикрістю ловлю себе на переспіві всесвітньо відомого анекдота про кішок («як, Вам не подобаються кішки? Ви просто не умієте їх готувати»). Так, дорогі пані, Ви просто не умієте правильно носити Ваші фігури і за призначенням використовувати свій вік.