Press "Enter" to skip to content

Про що розповість колір білизни?

Дівчина в спідній білизніІталійські сексопатологи прийшли до висновку, що колір білизни може розповісти багато що про його власника. Хочете дізнатися всю правду про себе? Тоді зізнавайтеся, якого кольору ваш улюблений комплект білизни.

Любительки класики – білого і чорного – упевнені в собі особи. Ті, хто віддає перевагу білому, не схильні зациклюватися на дрібницях. Чорне свідчить про те, що партнер може поводитися розкуто і без обмежень. Тут будуть вдячні за експерименти. Зв’язок з жінкою в чорній білизні обіцяє чоловіку справжнє задоволення.

Червоний, здавалося б, однозначний колір, свідчить не тільки про підвищену сексуальність його власниці. Одним сексом таку пані не задовольниш. Вона чекає серйозніших стосунків. Легковажною, веселою і пристрасною, можна назвати жінку в жовтому. Вона готова віддатися партнеру цілком і повністю. Правда, і натомість зажадає того ж. На п’ятій позиції в рейтингу сексуальності розташовуються красуні в рожевій білизні. Вони ніжні і зворушливі.

Читайте також: Жіноче сексуальне бажання нітрохи не слабкіше за чоловіче

Далі все йде по спадаючій. Сині трусики носять натури творчі, але дещо пасивні. Такі жінки дуже загадкові, але для комфортних інтимних стосунків їм просто необхідний ініціативний партнер. Пристрасть до коричневого свідчить про закомплексованість, страхи і сором’язливість. Для сексу такій жінці потрібен справжній лицар, який завоює її серце і надихне на пристрасні подвиги. Найгірше йде справа з панночками прихильницями зеленого. Їх секс не цікавить у принципі. Вони рідко закохуються, віддають перевагу самоті і схильні до ділових, а не любовних відносин.

Джерело: http://fsbkom.com/ — сайт еротичних фото і новин