Press "Enter" to skip to content

Смерть Хеппі Міл

Очевидно, McDonald’s став останнім рестораном швидкого харчування, керівництву якого тільки належить визнати, що розрахована на дітей реклама фастфуду – це ганьба ресторанної індустрії.

Кілька тижнів тому газета USA Today повідомила наступну новину: «У вівторок керівництво Taco Bell глибоко шокуватиме всю індустрію фастфуду, оголосивши про те, що воно планує відмовитися від дитячого меню і продажу іграшок у всіх своїх ресторанах». У бесіді з репортерами керівник Taco Bell Грег Крід (Greg Creed) пояснив рішення керівництва так: «Майбутнє Taco Bell не за дитячим меню. Ми маємо намір орієнтувати наш бренд на покоління Міленіуму».

Деякі читачі досить скептично віднеслися до цієї новини, враховуючи те, що на частку дитячого меню припадає всього 0,5% від загальних продажів в ресторанах Taco Bell. І хоча посилення тиску на індустрію швидкого харчування з метою примусити її відмовитися від реклами, розрахованої на дітей, не було головною причиною зміни стратегії, ця новина стала доказом серйозного прогресу.

Більше про ресторани і харчування читайте тут.