Press "Enter" to skip to content

Схуднути допоможе любов до вишуканої їжі

Дієтологи з Техаського університету в Остіні провели дослідження, яке показало, що гурмани в середньому більш стрункі, ніж любителі звичайної їжі, і в цілому вони відчувають себе більш здоровими і задоволеними життям.

Результати дослідження дієтологів опубліковані в свіжому номері журналу Obesity.

Також про схуднення можна прочитати тут.

У дослідженні взяли участь 502 жінки, які вважали себе гурманами і воліли екзотичну їжу різних країн.

Автори з’ясували всі подробиці раціону харчування і способу життя, а потім попросили заповнити анкети, де вони оцінювали своє здоров’я.

Як з’ясувалося, більшість цих жінок були фізично активними, вживали більш здорову їжу, більше дбали про своє здоров’я і більш уважно ставилися до свого раціону харчування, порівняно з тими, хто віддає перевагу традиційну кухню.

«Це дослідження важливо для тих людей (особливо для жінок), хто намагається схуднути і сидить на різних дієтах. Наша робота показує, що можна не виснажувати себе голодом, не вводити суворі обмеження, щоб позбутися від зайвої ваги. Замість того, щоб їсти кожен день нудний салат, можна спробувати щось нове і стати гурманом. Це може стати цікавим та корисним для здоров’я пригодою», — говорить співавтор дослідження професор Брайан Вонсінк (Brian Wansink), відомий американський фахівець в області нутриціології та дієтології, автор безлічі книг по цій темі.