Press "Enter" to skip to content

Майже третина жінок віддає перевагу розчинній каві

Кава — обов’язковий атрибут ранкового розкладу в будь-який день, будь то будні чи вихідні. Чашечка ароматного напою підбадьорить, підвищить настрій або послужить прекрасним приводом для бесіди — довірчої або ділової, залежить від випадку. Портал EVA.RU вирішив поцікавитися, як жінки найчастіше готують каву, і з’ясував, що 27% опитаних вибирають розчинний варіант цього напою.

Згідно з опитуванням, проведеним на сайті ukragro.org, розчинній каві віддає перевагу 27% опитаних. 16% респондентів використовують для приготування кави турку, або джезву, 11% користуються кавоварка еспресо. 7% опитаних вибирають капсульну кавоварку, а 5% — краплинну кавоварку. Ще по 3% респондентів користуються гейзерній кавоваркою і френч-прес.

13% осіб, що взяли участь в опитуванні, відмовилися вдаватися в подробиці, проте багато пояснили свій вибір відповіді «Інше» тим, що вони просто не вживають кави. Знайшовся навіть людина, яка за 40 років життя ніколи не пробував цей напій. Ще частина респондентів користується способом заварювання кави в чашці.

Взагалі, питання «Чому люблять каву?» не один раз звучав на форумах Єва.Ру. Дискусії на цю тему, до речі, дуже цікаві. Багатьом просто подобається запах і смак і вони не можуть пояснити чому. Для деяких чашка ранкової кави — ритуал, без якого ніяк не обійдешся.

«Ранковий ритуал, чашка міцного ароматного кава, змушує остаточно відкрити, а потім і закотити від задоволення очі. Терпкий, пекучий кави , для мене і є напій богів. На мідну(антикварні) джезві, шість чайних ложок кави, без вершків і цукру. На виході густий, з насиченим смаком напій.», «Мало того, що це смачно, так це ще й щоденний ритуал», «Тому що подобаються смак і запах. Але я неправильний любитель кави, я його п’ю тільки з молоком/вершками і цукром. І ще люблю більше розчинну, а не зварений по-справжньому По ходу на відміну від багатьох, мені в кава дійсно подобаються саме смак і запах, а не ефект від кофеїну, тому що розчинний декаф я п’ю з тим же задоволенням.»

Звичайно, є й ті, кому ні смак, ні запах кави взагалі не до вподоби. «теж не розумію, мене від кави вивертає, навіть від запаху. От не знаю, може мені треба було з дитинства його давати, що б звикнути до смаку, а так спробувала років в 10 і відразу стійке відраза.», «Мені теж запах і смак здається огидним…пробачте, ніби кішка попісяла Ніколи не пила й не буду.»