Press "Enter" to skip to content

Осіння парфюмерія: шукаємо аромат липи

Не знаємо як тобі, а нам цим серпнем дуже хочеться оточити себе ніжними, солодкими, але при цьому тонкими ароматами. Такими, наприклад, як липовий цвіт або липовий мед. Тим більше що липові ноти дуже добре лягають на шкіру і ранньою осінню, коли на вулиці ще стоять останні теплі днинки.

Отже, в яких духах варто шукати ноти липи, і з якими ароматами їх поєднують парфюмери.

Цей аромат дійсно нагадує того самого кролика з казки про Алісу: петляє і плутає сліди. На шкірі він може поміняти своє звучання кілька разів за день. Спочатку ти відчуєш свіжість цитруса, позначаються ноти кипариса і червоного апельсина, пізніше він стане солодким і соковитим, майже кондитерським, та сама довгождана липа в поєднанні з календулою. А якщо повезе, то на твоїй шкірі, затихаючи, він дасть аромат чистої мімози.

Липовий цвіт, який ми так шукаємо, розкриється в цьому ароматі ближче до середини композиції. Спочатку пахнутиме фруктовим салатом із сливи і карамболи. Якщо тобі повезло дістати Masaki Art, ми радимо притримати його до перших холодних днинок, тоді він розкривається особливо ніжно і ненав’язливо мускусною повітряною свіжістю. Окрім липи і фруктів нам здається принадним аромат чайної троянди і черешні, захований в нотах серця.

Ще один осінній аромат в нашому списку. 5th Avenue — запах безтурботної сонячної осені, яка все життя асоціюється з початком навчального року і поверненням з відпустки на роботу. Спробуй нанести його в перший робочий день вересня, і ти побачиш, як добре він зазвучить в строгій офісній обстановці.

Композиція 5th Avenue дуже складна, в ній більше 20 складових, нам здаються цікавими поєднання липового цвіту і мандарина, персика і жасмину, сандалового дерева, ванілі і мускусу.

Tilleul — класичний аромат цього парфюмерного будинку, він з’явився ще в 1915 році і дотепер залишається актуальним. Вважається, що, не дивлячись на повну і цікаву композицію, Tilleul пахне липою в чистому вигляді, а решта нот потрібна лише для того, щоб запах краще розкрився. Цей аромат буде хороший як в тепле, так і в холодну пору року, оскільки асоціюватиметься з весною і спокоєм.