Press "Enter" to skip to content

Яких жінок ніколи не покидають чоловіки?

Щасливі жіна і чоловікПокинута жінка – один з популярних сюжетів для фільму, книги або пісні. Бути покинутою чоловіком – серйозний удар по самолюбності кожної жінки, коли подальший розвиток подій, як правило, супроводжується депресією, сльозами і натовпом співчуваючих подруг.

Чому ж одних жінок покидають, а інших обожнюють? Чому одним: турбота, увага, кохання до останнього подиху, а іншим лише самота, муки неподіленого кохання і лірика Стаса Михайлова. Ці запитання не дають спокою дівчаткам, які скуштували перших розчарувань, зрілим пані, які ще не встигли налагодити особисте життя, і цілим поколінням старих дів, які втратили надію. Давайте спробуємо розібратися у цьому питанні і постараємося зрозуміти, якими достоїнствами повинна володіти жінка, яку ніколи не кине чоловік.

Не варто недооцінювати такий важливий чинник, як велике і чисте кохання. Адже чоловіки теж люди, і як не сентиментально це звучить – і вони хочуть кохати і бути коханими. Отже залишити жінку для них теж важкий крок, на який може підштовхнути тільки безвихідність.

read the info for a dependable seller that will give you the dodd frank whistleblower attorney you’re looking for quickly and easily.

Впродовж останніх тисячоліть в нашому суспільстві панує патріархат, у зв’язку з чим, чоловіки ревно стежать за підтримкою власної влади, намагаючись всіляко утримати її в своїх руках. Кожен чоловік, будь він великим і важливим начальником або простим трудягою – бажає бачити себе ватажком. Не дивлячись на тисячолітні засади, прогрес бере своє, сучасна емансипована жінка вже не потребує твердої руки, вона може самостійно ухвалювати важливі рішення, посідати високі посади, вершити долі інших людей. Природно, що йдучи по життю пліч-о-пліч з такою жінкою, важко відчувати повноту своєї влади. Навіть найбільш слабохарактерний, м’який романтик ніколи відкрито не погодиться узяти на себе роль підкаблучника, не говорячи вже про суворих, загартованих життєвими випробуваннями мужиків. Беручи до уваги вищевикладене, напрошується висновок номер один: чоловік ніколи не розділить своє життя з тією, яка робить замах на його владу, навіть якщо ця влада уявна. Треба дати йому право самому ухвалювати важливі рішення, але при цьому дуже грамотно і по-жіночому мудро направляти його  думки і вчинки в потрібне русло.