Press "Enter" to skip to content

Учені з’ясували, чому чоловіки не люблять шоппінг

Жінка тягне чоловіка на шопінгПокупки для чоловіка і жінки несуть різну важливість. Вся річ у тому, що представниці прекрасної статі настільки захоплює сам процес метушні по магазинах, що вони можуть забути про все на світі. А ось чоловік завжди купує тільки необхідне, і прагне скоріше покинути супермаркет.

Як повідомили кореспондентів WellNews.ru, вчений Енді Олдхем вирішив перевірити наскільки сильно чоловіки не можуть терпіти шоппінг, чи і справді це взагалі.

Фахівець провів опит серед двох тисяч чоловіків. Виявляється 26 хвилин в магазині – це максимум, що може витримати сильну стать. Кожен четвертий респондент зызнався, що часто залишав свою супутницю в магазині і виїжджав додому, не дочекавшись закінчення «шоппінгового забігу» прекрасної половини.

Нудьгують під час покупки одягу вісім з десяти опитаних Олдхемом. 900 чоловік розповіли, то вдаються до всіляких прийомів, щоб уникнути спільного «дня покупок».

Найбільше чоловіків дратує нерішучість жінки під час вибору того або іншого наряду. Половина з них можуть посваритися з своєю партнеркою прямо в торговому залі, пише сайт bialystok-targi.com. Багато хто просто задивляється на інших жінок, щоб скоротити очікування. Це також може бути приводом для скандалу.

Жінка під час шоппінгу може забути про все, зокрема, і про те, коли вона останній раз їла, а ось чоловіки нерідко сидять «голодні і злі» в очікуванні своїх пані, які забігли на п’ять хвилин в черговий бутік. А якщо ще і буде пропущений улюблений матч або телешоу, то чоловічому роздратуванню не буде межі.

Кожен третій чоловік вважає за краще не заходити всередину торгових майданчиків, а чекає зовні. І все це не тому, що він так довіряє жінці, готовій розтратити всі гроші, які у неї опиняться в руках. Чоловіки не можуть виносити сум’яття, що так притягає жінок на різних розпродажах.

Єдине, що може порадувати чоловіка в таких випадках – обіцяна нагорода після шоппінгу. Якщо її цінність для нього важлива, то понад 58% опитаних навіть прикинулися б, що одержують задоволення від процесу метушні по магазинах.