Press "Enter" to skip to content

Правила етикету в соцмережах для тих, хто перебуває у відносинах

Дівчина у соціальній мережіОдним спілкування у соцмережах допомагає знайти своє кохання і побудувати відносини, інші можуть зруйнувати їх раз і назавжди. Через необережний «лайк» або коментар під фотографією невідомої дівчини/хлопця часто виникають серйозні сварки і безпідставні ревнощі, що іноді веде до розриву. Може, і не варто видаляти свою сторінку в Facebook як тільки у вас налагодилося особисте життя, але потрібно дотримуватися нового «етикету» онлайн-спілкування і бути розбірливішими, додаючи  інтернет-знайомих. Про основні правила поведінки у соцмережах тих, хто перебуває у відносинах, – читайте в нашому матеріалі.

Напевно основну частину вашої френдстрічки становлять люди, яких ви навіть жодного разу не бачили. Тому не поспішайте відразу змінювати свій статус у Facebook, як тільки у вас почалися нові відносини. Виставіть обмеження в настройках, самостійно вибравши тих людей, яким можна (або потрібне) знати про ваші відносини.

Не викладайте фотографії у відвертих нарядах або професійну фотосесію в стилі ню. Знімки неодмінно зберуть багато коментарів, які можуть не сподобатися вашому коханому. Не виставляйте такі фото напоказ, а залиште їх тільки для нього.

Наперед попереджайте своїх друзів, з якими відправляєтеся на вечірку або відпочинок, не відзначати вас на фотографіях. Спершу перегляньте знімки на сторінці друзів, тільки потім давайте свою згоду бути відміченою на фото.

Фотографії з випивкою/сигаретами також не варто «світити» у себе на сторінці. Хай коханий і в курсі всіх ваших шкідливих звичок, але пам’ятайте: вашу сторіночку можуть регулярно «моніторити» його родичі, друзі і навіть колеги. Потурбуйтеся про свою репутацію і репутацію вашого коханого.

Коментарі у соцмережах – це, звичайно, не офіційне звернення до людини, але прагніть стежити за письменністю і пунктуацією своїх висловів. Менше використайте або зовсім виключіть ненормативну лексику, вульгарні жарти і гнівні вирази.

Фотографії зі своїми колишніми хлопцями краще видалити з своєї сторінки — зберігайте їх в особистій теці комп’ютера. Також перестаньте заглядати на їх сторіночки у соцмережах і залишати свої коментарі. Особисте життя колишніх, без сумнівів, викликає у вас цікавість, але, знаходячись в нових відносинах, прагніть рідше заглядати в своє минуле.

Як було раніше: познайомилися на заході або вечірці, на ранок – знайшлися у Facebook. Коли у вас відносини, не варто кожного разу додавати випадкових знайомих в список друзів. Адже більше немає необхідності в тому, щоб бути популярною у соцмережах і шукати нових цікавих людей. Концентруйтеся на важливих і корисних ділових знайомствах або просто приємних і цікавих людях.

Уважніше ставтеся до своїх оновлень. Наприклад, відписавши у скайпі або повідомивши по телефону про те, що ви шалено зайняті на роботі або залишилися удома через хворобу, не варто тут же «чікатися» в якомусь ресторанчику. Соцмережі насправді можуть розповісти про вас набагато більше, ніж ви того хочете. Тому акуратно проявляйте активність в Інтернеті і старайтеся, щоб події віртуального життя відповідали вашій реальності.