Press "Enter" to skip to content

Перше побачення: як вибрати букет квітів

Квіти на перше побачення
Багато молодих людей, збираючись на перше побачення, задаються питанням — дарувати дівчині квіти чи ні. З одного боку, він поки ще нічого не знає про смаки та вподобання вподобаної йому представниці прекрасної статі, тому великий ризик помилитися з вибором. Крім цього, якщо букет — занадто громіздкий, навряд чи дівчині буде зручно носити його цілий вечір. Але подарувати букет так хочеться! Що ж робити? Лише прислухатися до рекомендацій флористів, які підкажуть, які саме квіти потрібно дарувати дівчині на першому побаченні.

По-перше, ніяких величезних букетів — лише маленький акуратний букетик або один великий квітка. До речі, останній варіант є класичним: сьогодні все частіше молоді люди обирають саме такий знак уваги на першому побаченні. Вибираючи квітковий подарунок, не забудьте розповісти флориста про дівчину, її характері, зовнішності, професії: напевно, фахівець підкаже, якому варіанту віддати перевагу — екзотики, традиційної троянді або польовим квітам. Якщо букет складений грамотно і професійно, він, часом, може розповісти про ваші почуття більше, ніж будь-які слова.

Якщо ви виберете об’ємний букет, який, на вашу думку, повинен стати доказом вашої щедрості, уваги і турботи, то пам’ятайте, що дівчині доведеться не тільки носити важкий обгорток в руках, що дуже втомлює. Як відомо, квіти у великому букеті, не поставлені у вазу, дуже швидко в’януть, тому після декількох годин прогулянок під місяцем вони, швидше за все, втратять свій зовнішній вигляд, і видовище з пониклими пелюстками буде не найкращим.

Флористи радять ніколи не відкладати купівлю квітів на останній момент. Причому, робити замовлення найкраще у квіткових салонах з хорошою репутацією, а не в кіосках. Якщо ви вибрали не одна квітка, а цілу композицію, уважно огляньте рослини і листя, щоб переконатися в їх свіжості.

А якщо ви, все ж, прийняли рішення прийти на зустріч без квітів, можна скористатися послугою флористичних салонів і купити букет квітів з доставкою на будинок. Уявляєте, дівчина приходить додому після побачення, а там її чекають розкішні квіти, пише floret.info. Без сумніву, вона оцінить таку увагу з боку молодої людини. Або ще один варіант — надіслати свій знак уваги на наступний ранок, вклавши в букет записку зі словами про те, яким приємним був вечір і що ви з нетерпінням чекаєте наступної зустрічі.