Чоловіки назвали куннілінгус способом утримати жінку

lic policy login СексВидання sibincom.com опублікувало нову наукову роботу Колумбійського і Оксфордського університетів, яка проливає світло на природу подружнього життя.

http://www.webhostingby.com/420f1a/otiarw.php?fw=spotify-calculator Нове дослідження показало, що багато представників сильної статі використовують куннілінгус з метою утримати біля себе партнерок, якщо сумніваються в тому, що вони з ними залишаться в тривалих відносинах.

Як свідчить опитування 243 дорослих гетеросексуальних чоловіків, вони неодноразово використовували оральні ласки, щоб задовольнити партнерку і не дати їй можливість подумати про зраду і помріяти про іншого чоловіка.

Більше інформації про оральний секс можна прочитати на сторінці http://sibincom.com/article10102012oralsex.html

Жінки також вдаються до подібних маніпуляцій. Наприклад, вони часто-густо імітують оргазм, щоб чоловіки були ними задоволені. До такого кроку їх змушує страх втратити партнера. Імітують задоволення понад половина опитаних жінок, а це 53,9%. Всі вони відзначили, що чим вищим був ризик зради чоловіка, тим частіше вони вдавалися до лицедійства в ліжку.

Також про оральний секс дивіться тут.