Press "Enter" to skip to content

Як створити японський мінімалізм у вітальні

Дизайн інтер’єру вітальні справа не простої, адже для багатьох  цей простір повинен стати не тільки як кімната для сумісних переглядів улюблених серіалів і фільмів, але місцем для додаткових шаф і полиць, де можна зберігати предмети.
Для вітальні  не великих розмірів ми вирішили вибрати японський стиль, як варіант гідного рішення дизайну інтер’єру, який незвичайно добре вписується в будь-яку квартиру. Спершу слід сказати, що навіть при всіх достоїнствах цього стилю, що здаються, інтер’єри можуть сподобатися не всім, особливо молодим людям, що люблять веселі компанії, вечірки і не мислячих своє життя без міської суєти. Японський стиль це спокійний інтер’єр, де відчувається гармонія між людиною і природою, тому в таких просторах частіше використовують  натуральні матеріали. Тим, хто втомлюється після міського шуму,  буде особливо цікавий японський мінімалізм, який до всього іншого допоможе правильно організувати і заощадити простір.

Отже, давайте розберемо детальніше цей чудовий стиль, який ми створили у вітальні. Як вже мовилося японський інтер’єр це довершена гармонія колірного і раціонального балансу, в якому використовуються багато мотивів і елементи природи. Японці як ніхто інший не відчуває навколишній світ, тому багато їх інтер’єрів не мають як таких декоративних елементів, а лише частинки самої  природи. Карликове дерево бонсай, яскравий тому приклад, воно особливо чітко підкреслює японський мінімалізм, створюючи контраст, там, де треба. Так і в нашому прикладі інтер’єру, ми вирішили помістити бонсай, в глиняному горщику між розсипаними каменями, галькою. Камені можуть бути різних розмірів і кольорів, головне, щоб вони були гармонійно складені в композицію з бонсай і доповнювали один одного. Такий яскравий контраст між натертою  до блиску паркетною дошкою на підлозі і каменями на ній, можна вважати завершеним композиційним центром вітальні.

Читайте також:  http://powerenterpriseusa.com/index.php/style/114-styleclassic.html

Також, крім бонсай, в японському інтер’єрі повинно бути обов’язково використано какемоно, свити з японськими ієрогліфами, яке доповнить і додасть більшій схожості з мінімалізмом країни висхідного сонця. Одна какемоно є і у нас в інтер’єрі, яка вдало гармонує з кольором обробки стін.