Press "Enter" to skip to content

Вітальня в англійському стилі

Вітальня часто служить не тільки місцем відпочинку мешканців удома, але і кімнатою для прийому гостей. Саме тому так важливо створити в ній теплу і гостинну атмосферу. Існує нескінченна кількість варіантів для вибору стилю меблів і дизайну інтер’єру.

Від бароко до британського колоніального, від рококо до ар деко – число і різноманітність стилів меблів здається безмежним. Вибирайте той, що відповідає не тільки вашому характеру, але і потребам вашої сім’ї. Якщо у вас є маленькі діти або домашні тварини, більше про яких можна дізнатися на сайті planetanimal.info, які гратимуть, бігатимуть і стрибатимуть по кімнаті, можливо, антикварні вікторіанські меблі – не те, що вам треба. Якщо ви хочете пожвавити будинок цікавим і сучасним декором – подумайте про інтер’єр в стилі ретро 60-х років.

Наш дизайн проект вітальні в англійському буде строгий і в теж час сучасний, за рахунок додавання стильних панорамних фото Лондона. Досить просторе приміщення повинне вміщати і телевізійну зону, з місцями для сидіння – м’якими меблями, і, звичайно ж, зону відпочинку з каміном. Англійський стиль у вітальні просто не може бути виконаний без каміна, це відмінне доповнення, як візитна картка даного стилю. При цьому строгий стиль Англії потрібно розбавити сучасними елементами, щоб володарі вітальні змогли відчувати себе там комфортно. Найголовніше доповненням в інтер’єр будуть, звичайно, всі засоби техніки, а може і простій в застосуванні камін, електричний. Він дозволить вирішити всі проблеми з дротом димаря з будинку, та і не залишить після себе сажа і пилу.

Англійський стиль це «класика» дизайну, і варіацій його виконань може бути дуже багато. До того ж сам стиль припускає використання м’яких поєднань, створення благородної строгої атмосфери, і домашнього затишку одночасно. Даний стиль напевно не підійде для молодих пар, яким варто звернути увагу гань – тек, мінімалізм, а ось для дорослої сім’ї відмінний варіант.