Press "Enter" to skip to content

Правила облаштування вітальні з каміном

Для любителів домашніх бесід за чашкою кави, можна запропонувати поставити невеликий чайний столик  напроти каміна, між диваном і кріслами. Зі всього перерахованого можна зробити декілька основних правил:

1. Відстань між кріслами і диваном, поставленими один напроти одного, повинне бути не менше метра, для того, щоб зручно і комфортно проходити до каміна і до місць сидіння.

2. Поставлений між диваном і кріслами столик створить затишок.

3. Наявність шаф або етажерок тільки доповнити інтер’єр і зону каміна, роблячи його ще і функціональним.

Ви можете запитати, здивовано, а як же телевізор, адже без нього вітальня, не вітальня. Він так міцно увійшов до нашого життя, що і кухня здається порожнім без цього ящика, що «говорить». Як вже мовилося, і камін, і телевізор, два конкуруючі між собою об’єкти, і кожен добивається уваги до себе. Тому розташування каміна і телевізора на одній стіні не доцільне.

Можна скористатися вже обумовленим варіантом, а напроти каміна, на протиставленій стіні встановити телевізор. Тоді, як і диван, і крісла можна використовувати  для проглядання телевізора і для простого проведення часу у каміна, що горить. До речі, якій ви виберете камін, теж залежить від вас, але чітких правил із цього приводу немає. Залежно від можливостей як матеріальних, так і житлових можна встановити і справжній, або електричний камін. Безумовно, для міських квартир, створення справжнього каміна вельми проблематично, але завжди є вихід з електричними моделями, які виконані в різних стилях і напрямах.