Press "Enter" to skip to content

Панелі з натуральної шкіри в інтер’єрі

Панелі з натуральної шкіри або шкірзамінника красиві, ефектні, практичні, зручні у відході, а кольорів, фактур, відтінків просто не порахувати. Якщо панелі виготовлені з натуральної шкіри, неодмінно, такий дизайнерський хід відобразить всю індивідуальність і респектабельність господаря кімнати. Шкіра може бути будь-який: від коров’ячої до рідкісних видів крокодилів і ящірок. Такий елемент інтер’єру просто зобов’язаний привернути до себе увагу, стать родзинкою декору.

Особливістю шкіряних панелей ще є і те, що їх можна оригінально доповнити, наприклад, клепками, ґудзиками, блискавками, стразами, ременями, чим завгодно, дивлячись наскільки розіграється фантазія майстра. Ще шкіра по-різному сприймає світло, заломлює його, залежно від покриття зовнішнього шару, може відображати, поглинати, сяяти, блищати, переливатися.

Про переваги натуральності матеріалу і говорити не варто, всі достоїнства в наявності. Абсолютно нешкідливий, екологічний і природний матеріал. Крім всього, ці панелі відмінно поєднуються з будь-яким стилем, з іншими матеріалами, деревом, плиткою, тканиною, папером, мармуром, гранітом, каменем і тому подібними. Декоративні панелі, обтягнуті штучною шкірою, також дуже поширені, знаходять без праці свого споживача, деякі дизайнери навіть віддають перевагу їм перед натуральними.

Полягають такі панелі звичайно з основи – МДФ, на нього йде пінополіуретан, а потім все обтягується шкірою. Така подача найбільш оптимальна, оскільки довговічність їх гарантована, при косметичному ремонті такі панелі можна акуратно зняти і наново наклеїти.

Експериментуйте і пробуйте, адже дизайн частково — справжній політ фантазії, думки, уяви.