Press "Enter" to skip to content

Особливості класичного стилю в інтер’єрі

Класицизму повною мірою відповідають і камінні зали із затишними невисокими кріслами, кавовими столиками, вітальні з м’якими килимами ручної роботи світлих тонів, величезна кількість світильників, а також паркет з дорогих порід дерева.

Такий інтер’єр виступає своєрідним утихомирюючим фоном для повноцінного відпочинку і при цьому не суперечить нашому часу, повною мірою переобтяженому турботами. І для того, щоб вітальня повною мірою стала затишною і домашньою, можна додати в її інтер’єр такий елемент, як шкіряні панелі, зазначають експерти порталу Світ меблів.

Людина завжди прагнула зробити своє місце життя красивішим, комфортнішим, моднішим, стильнішим, оточуючи себе новими матеріалами, сучасними обробками, ефектними предметами. Дизайн інтер’єру приміщень, що розвивається в даний час, диктує впровадження всього нового у внутрішню обробку будинків і квартир. Широке застосування і сферу використання одержали шкіряні декоративні панелі. Їх розміщують для прикраси стін, як акцент на стелі, обробляють узголів’я ліжок, у вигляді панно, як меблеві фасади, достатньо широко застосовують при зонуванні приміщення не тільки в будинках і квартирах, в офісах, суспільних місцях, установах і так далі.