Press "Enter" to skip to content

Дизайн вітальні в стилі Прованс, в будинку серії 111 — 97

У нашій статті ми вирішили освітити тему вітальні, вибравши для цього будинок серії 111 – 97.  Такий вигляд удома досить поширений як в Новосибірську, так і в області, тому може стати корисний багатьом. Звичайно, для когось вибраний нами інтер’єр покажеться маленьким і необхідним в зміні, в тому напрямі, коли потрібно економити кожен сантиметр. Ми вирішили створити спокійний інтер’єр, але враховувати всі необхідні функціональні дані цієї кімнати, в тому, що вона може служити не тільки вітальнею для прийому гостей, але і як додаткове спальне місце.

На практиці зустрічаються труднощі, пов’язані з дизайном інтер’єру, як невеликого передпокою, так і незначних розмірів вітальні, хоча перший варіант є поширенішим. При цьому можна позначити цілком прості і досить прийнятні методи і прийоми візуального розширення простору кімнати, яка збиткова невеликими своїми розмірами. Одним із способів створення необхідного ефекту збільшення площі кімнати, може стати застосування фотозображень як фотошпалери або розпис на стінах з лінійною перспективою. Такі фотошпалери можна як виготовити самостійно, так і використовувати готові, такі, що мають великий вибір в спеціалізованих магазинах. При бажанні внести свій посильний внесок в дизайн інтер’єру можна замовити друк необхідного вам зображення на широкоформатному принтері.  Наприклад, вибраний нами стиль Прованс так і просить додати в інтер’єр велике панно на стіну, яке і дасть необхідну перспективу.

Більше про дизайн інтер’єру читайте тут.

Експериментувати з перспективою цілком можливо і в іншому варіанті рішення проблеми невеликих приміщень. Для цього досить знайти і підібрати до загального стилю інтер’єру один досить яскравий і впадаючий в очі предмет, який буде на себе привертати багато уваги. Такий оригінальний предмет варто при цьому поставити у віддалену частину всієї кімнати. У результаті ми одержимо необхідний ефект візуального розширення перспективи. Вітальня неначе наповниться повітрям, стане просторішою і вільнішою, стане здаватися великою і затишною.