Press "Enter" to skip to content

Дизайн інтер’єру вітальні

Вітальня є особливим приміщенням в квартирі, оскільки є смисловим центром удома. Тут відбуваються самі значущі і яскраві моменти в житті кожного члена сім’ї, тут відбувається прийом гостей, а також ухвалюються важливі рішення. Тому вітальня – те місце, де доречні сміливі рішення, будь-які прояви індивідуальності мешканців квартири, політ фантазії.

В даний час не існує яких-небудь обмежень при плануванні і оформленні вітальні. Тому використовувати цю кімнату можна декількома шляхами, ґрунтуючись на власних перевагах. Вітальня може стати зоною сімейного відпочинку, місцем для прийому гостей. Також вона цілком може служити їдальні, домашнім кінотеатром або музичним салоном. А ось в маленькій квартирі вітальня цілком гідно виглядає як спальня.

Природно, у вітальні повинні бути: затишний диван, столик, крісло, торшер, елегантна шафа, комод, полиці без кронштейнів, немов «ширяючий в повітрі». Тут краще не встановлювати закритих стелажів і громіздких шаф, а якщо гостро потрібна окрема шафа, то варто віддати перевагу скляним дверцям або дверцям з матового скла. У вітальні, яка виступатиме в ролі спальні, буде потрібно комод і ліжко дивана, а також музичний центр, телевізор, різні тумби під апаратуру. Проте не варто кімнату примушувати меблями, необхідно відставити досить «повітря».