Press "Enter" to skip to content

Шоппінг може замінити відвідини спортзалу

Товста і худа жінкиУ ході свого дослідження британські учені довели, що 3-годинний похід по магазинах з урахуванням ваги сумок з покупками допомагає пані спалювати до 495 калорій. Про це повідомляє видання Daily Telegraph. Причому шоппінг корисний не тільки тим, що підвищує жінкам настрій. Це ще і один з найприємніших і ефективніших видів фізичної активності, адже, згідно із статистикою, середньостатистична британка в гонитві за вигідними придбаннями долає більше 240 км, що порівнянно з 8 марафонами! За словами фахівців, за рік шопоголіки витрачають 15 000 калорій, отже, похід по магазинах може спокійно замінити відвідини спортзалу.

На думку експертів, такий спосіб проведення дозвілля дозволяє не тільки насолодитися придбанням нових речей в хорошій компанії, але також укріпити фізичну форму і не випустити з-під контролю свою дієту. Дослідники також вважають, що чоловіки і жінки, що відправляються в походи по магазинах, живуть довше за тих, хто обходить стороною торгові прилавки.

І ці висновки не позбавлені підстав. Процес покупки передбачає помірну фізичну активність, взаємодію з іншими людьми і підтримку певного рівня розумової активності.

Автори дослідження відзначають, що активна споживча поведінка може бути свідченням хорошої фізичної форми, але не виключають, що така активність може зробити благотворний вплив на здоров’я. Порівнюючи шопінг з іншими видами активності, наприклад із спортивними вправами, що звичайно вимагають певної мотивації і по можливості професійного тренера, можна сказати, що походи за покупками простіші, — сходяться на думці фахівці, яку наводить сайт gajet-x.ru.