Press "Enter" to skip to content

Проблеми, пов’язані з рухом в танцях, вирішувані

рухи в танціНаприкінці я хочу відмітити, що не дивлячись на безліч проблем, що виникають у зв’язку з рухом, всі вони вирішувані. І щоб бути красивою щодня, не потрібно крутити сальто. Потрібно правильно використовувати Ваші особливості: схудлість, повноту, вік…

А конкретніше? — запитаєте Ви. На жаль, не все можна описати словами. Щось все-таки потрібно показувати. Але якщо ми з вами не зустрінемося на заняттях, пам’ятайте — непривабливих немає. Що непривабливо рухаються багато. Непривабливість — це невиявленість себе. Відважтесь же на вірність самій собі не тільки на словах, але і на тілі. Знайте, у Вас є все те ж саме, що і у найграціознішої іспанської танцівниці. Хосе, закоханий в Кармен, просив її сказати, що вона його любить. «Навіть якщо це неправда, збреши мені, —молив він. — Ти бачиш, я не володію собою, я можу тебе убити, лише б утримати.» «Я б збрехала тобі, Хосе, — відповіла Кармен. — Але мені лінь». Дуже по-іспанськи, чи не так? Але Ваша російська Марина Цветаєва:

Ніхто, в наших листах
риючись, не зрозумів до глибини
як ми віроломні, тобто —
як самі собі вірні.

У цій статті я мало говорю про саме фламенко. Але, по-перше, про це унікальне явище іспанської культури ви можете прочитати в багатьох інших місць, ввівши відповідний запит. По-друге: не можна починати танцювати фламенко, якщо ти не володієш основами пластики. Це все одно що запропонувати зіграти джазову імпровізацію людині, яка взагалі не уміє грати. А фламенко це перш за все імпровізація. Не набір з народних танців, як чомусь прийнято вважати в російських студіях. Фламенко — це Ваша можливість говорити тілом про те, що Ви — це Ви.