Press "Enter" to skip to content

Непотрібні баночки: куди подіти залежалу косметику

Шопінг-терапія — відомий засіб лікування туги і смутку. Не вдався день або просто настрій на нулі? Йдемо в магазин, спускаємо гроші на косметику, і ось життя вже налагоджується.

Проте потім може опинитися, що красива баночка крему порошиться на полиці, а флакончик модного лаку для нігтів вже втратив актуальність. Куди дівати непотрібні косметичні поклади?

1. Віддай тим, кому це стане в нагоді

У розмові з мамою, сестрами або подругами згадай про те, що у тебе є дещо з косметики, чим ти вже не користуєшся. Можливо, комусь із знайомих або рідних буде якраз, до речі, твоя непогана, але абсолютно даремна в даний момент маска для особи або сушка для манікюрного лаку.

2.  Оголоси про продаж/обмін

У мережі є багато ресурсів, де дівчата публікують оголошення про продаж або обмін залежалих косметичних засобів і парфумів. Склади цікавий опис свого лота, розкажи про його переваги і доповни пост хорошими фотографіями. На будь-який товар, як відомо, знайдеться покупець. Ось побачиш — і твій не пропаде.

3. Напиши в блозі

Напиши пост з докладним списком всіх баночок, які б ти хотіла прибудувати в хороші руки, і опублікуй його на своїй особистій сторінці в соціальній мережі або в блоге. Упевнені, що твої читачі будуть не проти поповнити косметички цікавими дрібницями за пониженою ціною.

4. Знайди інше застосування

Деяким засобам можна дати другий шанс, але вже в іншій іпостасі. Наприклад, що перестав подобатися баттер для тіла можна використовувати як крем для рук/ніг або лосьйону після депіляції. А дуже яскраву губну помаду можна змішати або сплавити з безбарвним бальзамом для губ. І ось у тебе вже є цілком носибельний базовий відтінок на кожен день.

5. Влаштуй вечірку

Запроси в гості подруг, і хай кожна принесе свою непотрібну косметику і парфуми. Можна сумістити цей захід з манікюрною/педікюрною вечіркою або сумісним переглядом цікавого фільму.