Press "Enter" to skip to content

Куряче м’ясо корисно для жіночого серця

Курячі ніжкиУ багато сучасних людей відсутня культура харчування: вони не дотримуються дієт і часто вживають продукти, насичені жиром, сіллю і цукром. Все це сприяє підвищеному холестерину, але дослідники знайшли спосіб, як при підвищеному рівні холестерину в крові уникнути розвитку небезпечних хвороб. Правда, цей спосіб ефективний тільки для жінок.

Експерти із США радять жінкам з підвищеним холестерином в крові налягати на темне куряче м’ясо. Дослідження показало, що таке м’ясо захищає їх від розвитку серцевих хвороб.

Цей ефект курячого м’яса учені пов’язують в речовиною таурином, що міститься в ньому. «Таурин в натуральному вигляді чинить захисну дію на здоров’ї жінок з високим рівнем «поганого» холестерину в крові», — заявили дослідники. Під час експерименту жінки, які більше споживали продуктів з таурином, продемонстрували схильність до зниження ризику розвитку коронарної хвороби серця.

Таурин міститься в темному м’ясі свійської птиці і в деяких видах морської риби. Ранні наукові роботи доводили користь таурину для серцево-судинної системи тварин. Якщо дані про позитивний вплив таурину на жіноче здоров’я підтвердяться, американські медики будуть готові призначати курятину як ліки. Що цікаво: на жінок з нормальним рівнем холестерину таурин під час експерименту впливу не чинив.