Press "Enter" to skip to content

Історія Попелюшки

Кадр з фільму "Історія попелюшки"(A Cіnderella Story, романтична комедія, США-Канада, 2004, 96 хв. Реж.: Марк Росман. У рол.: Гіларі Дафф, Дженніфер Кулідж, Чед Майкл Мюррей, Реджина Кінг, Ден Бірд, Джулі Гонзало)

ПІСЛЯ смерті батька Саманта Мартін залишилася під опікою злої мачухи Фіони. Мачуха та її доньки перетворюють дівчину на справжню рабиню, і Сем усвідомлює:  єдиний спосіб вирватися з проклятого нерідного сімейства – знайти прекрасного принца. Єдиним засобом для цього є комп’ютер.

У чаті Прінстонського університету, куди Сем мріє вступити, вона знайомиться з хлопцем зі своєї школи. Під час шкільного балу дізнається, що її віртуальний коханий – популярний у школі капітан місцевої футбольної команди. Сем боїться, що коли він довідається, хто вона, то не захоче спілкуватися з нею…

Безсмертна історія про Попелюшку й у ХХІ столітті є актуальною. Змінився лише зовнішній антураж, адже замість кришталевого черевичка дівчина губить мобільний телефон. Тож для свого режисерського дебюту Марк Росман обрав ідеальний сценарій. І треба сказати, ідеально дотримався правил жанру. Юна Гіларі Дафф (“Гуртом дешевше”) в першій головній ролі заявила про себе як про нову “зірку” романтичних комедій.