Press "Enter" to skip to content

Дельфін «подарував» юній британці тріску

Люсі ВоткінсУ затоці на території британського села Комб-Мартін дельфін «подарував» 14-річній місцевій мешканці атлантичну тріску. Про це сама Люсі Воткінс і її сім’я розповіли Small World News Service.

За словами дівчинки, вона познайомилася з грайливим морським ссавцем під час водної прогулянки на каяках. Коли дельфін наблизився до човна, він став виплигувати з води, а потім зловив тріску і кинув її поряд з каяком Люсі. Спочатку дівчинка і її бабуся вирішили, що тварина просто упустила здобич, але потім вона знову зловила рибу і знову принесла її до човна юної британки.

У результаті було вирішено, що дельфін, якого часто бачать біля берегів Комб-Мартіна, вирішив пригостити човнярів. На користь цієї думки свідчило і те, що незабаром після упіймання тріски дельфін роздобув для себе сибаса. Люсі і її бабуся вирішили забрати подарунок дельфіна і приготувати його.

Деякі фахівці і любителі тварин рахують китоподібних, до яких відносяться і дельфіни, істотами, що володіють тими ж відчуттями, що і люди. У 2010 році в Хельсінкі була розроблена Декларація прав китоподібних. У ній, зокрема, затверджується, що як вільні істоти, кити і дельфіни повинні жити в дикій природі і одержувати від людей всю можливу турботу про житла їх, повідомляє рибальський портал midnightco.com.