Press "Enter" to skip to content

Суть англійського стилю в інтер’єрі

У нашому проекті ми використовуємо не яскраві кольори, щоб вітальня була м’якше і теплої. Охристі шпалери на стінах, в смужку і всі відтінки коричневого відмінно виглядають із зеленим кольором, що зустрічається в оббивці м’яких меблях, рамках для фото і декорі облицюванню каміна. Ще одним елементом, який заслуговує нашої уваги, буде акцент. Це ваша можливість внести в інтер’єр потрібні кольори і додати йому характер. Подушки, лампи, рослини, дзеркала, килимки і картини – все це акценти чи ж штрихи. Найчудовіше в акцентних речах – вони звичайно маленькі, стоять не дуже дорого, тому їх легко замінити на нові. Якщо вам набридло дивитися на одну і ту ж картину день за днем, повісьте на її місце іншу картину або декоративне дзеркало. Міняючи акценти, ви можете змінити всю колірну схему кімнати, навіть не купуючи нові меблі. Для нашого інтер’єру будуть характерні акценти за допомогою фотографій, лампи на столику і м’яких подушках.

Перш ніж планувати інтер’єр вітальні, подумайте про те, як ви збираєтеся використовувати цю кімнату. Якщо у вітальні у вас збиратиметься для відпочинку вся сім’я, включіть в інтер’єр достатню кількість місць для сидіння. Якщо в цій кімнаті ви прийматимете і розважатимете гостей, обладнайте місце, де достатньо багато людей могли б сісти, випити і перекусити, а також рухатися по кімнаті без побоювання збити що-небудь. Ми вирішили поділити кімнату вітальні на дві зони, за допомогою кутового дивана. Саме цей диван зможе вміщати досить людей перед телевізором. Два крісла біля вікна також не зайві в цьому інтер’єрі, а ось у каміна лежить лише м’який килим і крісло гойдалка. Великі шафи для книг додадуть інтер’єру необхідну благородність і образ.

Освітлення в нашому проекті буде декількох видів, основне, на стелі у вигляді чотирьох ламп, і додаткового, лампи на журнальному столику і торшері у крісла-гойдалки. Такий варіант дозволить вибирати між освітленням і при відпочинку біля телевізора вимикати стельове освітлення, залишивши тільки додаткове.

Для англійського стилю характерний використання хороших, якісних матеріалів, текстилю. Оббивка м’яких меблів з щільної тканини, з рослинними узорами як ніщо інше не може підійти в наш інтер’єр. Якщо ж у вас вже є меблі, і міняти її не входить у ваші плани, то просто можна скористатися чохлами, зшитими з потрібної тканини. На вікнах же обов’язково повинні бути складні по композиції штори або портьєри, з легкою тюлю. У виборі тканин для драпіровки вікон ви можете спиратися на свій смак і можливості, головне підібрати їх в тон до інтер’єру, з відтінками коричневого, зеленого і трохи червонуватого.