Press "Enter" to skip to content

Мінімалізм як стиль інтер’єру

У мінімалізмі переважає світла колірна гамма, в яку уриваються чорний, сірий або інші кольори. Такий контраст дозволяє створити відмінну основу для творчості. Насправді, сучасний мінімалізм, як ніякий інший стиль не підтримує екологічні матеріали: дерево, виляск, скло, метал, шовк та інші. Домінуюча думка – розширення простору. Але зробити це необхідно дуже вправно, використовуючи мінімум предметів і створивши один яскравий акцент. Так популярним прийомом стає яскрава картина на стіні або екстравагантна темна ваза в світлій кімнаті. Мінімалізм користується заслуженою популярністю, пропонуючи сучасним людям не тільки прекрасний естетичний вигляд, але і відмінні функціональні характеристики.

У даному проекті показано використання багатофункціональної системи-трансформера. Пояснюється це не тільки зручністю, яка надає меблі такого роду, але і економією корисного простору. Це актуально, оскільки кімната призначатиметься не тільки для відпочинку, але і для прийому гостей. Як виглядатиме така мобільна система?

Виходячи з потреб, необхідний не тільки диван, але і спальне місце. Тримісний диван і вбудоване в шафу двоспальне ліжко, найбільш оптимально відповідають всім запитам. Перед сном ліжко розкладається, закриваючи частину дивана (уникнути цього не вийде, втім, у момент підготовки до сну, в наявність залишиться одна вільна секція дивана, яку можна використовувати). Коли необхідність відпадає, ліжко так само легко ховається назад в шафу. Виникле питання: «Куди дівати постільну білизну?», знайшов своє рішення в оснащення системи спеціальним контейнером під сидінням. Він дозволить безперешкодно розмістити декілька комплектів білизни, яку можна буде дістати у будь-який момент.

На цьому функції «трансформера» не вичерпуються. Пам’ятаючи про необхідність економити простір, можна не купувати крісло. Кутова секція дивана оснащена висувним сидінням. Три позиції і зручну спинку, яка вельми мобільна, дозволить прийняти будь-яке зручне положення, а при необхідності просто «сховається» назад.

Втім, сучасне житло припускає не тільки місце для сну або проглядання телевізора, але і можливість для зберігання всіляких корисних дрібниць. Враховуючи стиль мінімалізм, в якому виконаний весь ансамбль, не варто говорити, що і стелаж відрізняється прямими лініями і різкими кутами. Полиці відкриті, що дає можливість послужити їм не тільки в практичному сенсі, але і виступити майданчиком для декоративних елементів інтер’єру.